Наша лабораторія

Лабораторія підприємства гарантує якість та безпеку продукції, що випускається, керуючись вимогами національних та міжнародних стандартів. Кваліфікований персонал використовує актуальні методи роботи на сучасному обладнанні, постійно вдосконалює свої навички та вміння, щоб не тільки йти в ногу з часом, а й бути готовими оперативно вирішувати нові невідомі раніше завдання.

Наша лабораторія виконує дослідження меду за чотирма напрямками: фізико-хімічний, пилковий, органолептичний аналізи і визначення наявності залишкових кількостей антибіотиків. При визначенні фізико-хімічних показників використовуються загальноприйняті міжнародні методи, для виявлення пилкового складу меду - мікроскопія, наявність залишків антибіотиків визначається за допомогою ELISA (імуноферментного методу) із застосуванням тест-систем відомих світових виробників та за допомогою впровадженого в 2016 році методу LC- MS / MS. Саме придбання спеціального обладнання Thermo Scientific і впровадження високочутливого методу LC-MS / MS дозволило лабораторії ТОВ «Украинский мед» перейти на новий якісний рівень визначення залишків антибіотиків.

Крім того, кожна партія меду перед відправкою ретельно тестується однією з авторитетних зовнішніх лабораторій Intertek Food Services GmbH (Бремен, Німеччина), QSI GmbH (Бремен, Німеччина), FoodQS GmbH (Лангенценн, Німеччина).

Ми гарантуємо продукт найвищої якості, адаптований до конкретних потреб нашого покупця, і відповідність продукту міжнародним стандартам і вимогам.

Закупівля меду