Компанія «Украинский мед»

ТОВ «Украинский мед» - українська компанія, що спеціалізується на закупівлі, переробці та експорті меду виключно українського походження. Ми розпочали свою діяльність в 2012 році. Зараз, завдяки своїм зусиллям і самовідданості, ТОВ «Украинский мед» - це якісна виробнича компанія, 100% спрямована на експорт. Ми пишаємося тим, що зараз ми є однією з найбільш ефективних і конкурентоспроможних компаній у медовій галузі України.

Наші цілі:

  • Залишатися одним з провідних експортерів якісного українського меду.
  • Зміцнювати та розвивати довгострокові відносини з нашими партнерами та клієнтами, виявляючи, як і раніше, професіоналізм і надійність на кожному етапі співпраці

Менеджмент компанії

Наші основні цінності - порядність, працьовитість і надійність. Ми щиро насолоджуємося тим, що робимо, і сподіваємося, що результати цієї праці приносять користь і вигоду всім учасникам процесу - від бджоляра до кінцевого споживача. Ваша довіра вкрай важлива для нас!

Олександр Іванович Пруцький
(Директор)
Юрій Андрійович Ковальчук
(Заступник директора з виробництва)
Сергій Леонідович Долганов
(Головний бухгалтер)
Олександр Ігорович Джерих
(Керівник відділу закупувель)
Катерина Сергіївна Каркачова
(Керівник відділу експорту)
Кирило Геннадійович Кірсанов
(Заступник директора з якості)
100%
Мед українського
походження
Сучасна лабораторія
9 років
Успішного досвіду
роботи

Контроль якості

Лабораторія підприємства гарантує якість та безпеку продукції, що випускається, керуючись вимогами національних та міжнародних стандартів

Закупівля меду

Запрошуємо до співпраці виробників меду: приватних бджолярів, кооперативи і об'єднання пасічників, фермерські бджільницькі господарства, а також партнерів - заготівельників меду.

Закупівля меду