Компанія «Украинский мед»

ТОВ «Украинский мед» - українська компанія, що спеціалізується на закупівлі, переробці та експорті меду виключно українського походження. Ми розпочали свою діяльність в 2012 році. Зараз, завдяки своїм зусиллям і самовідданості, ТОВ «Украинский мед» - це якісна виробнича компанія, 100% спрямована на експорт. Ми пишаємося тим, що зараз ми є однією з найбільш ефективних і конкурентоспроможних компаній у медовій галузі України.

Наші цілі:

  • Залишатися одним з провідних експортерів якісного українського меду.
  • Зміцнювати та розвивати довгострокові відносини з нашими партнерами та клієнтами, виявляючи, як і раніше, професіоналізм і надійність на кожному етапі співпраці

Менеджмент компанії

Наші основні цінності - порядність, працьовитість і надійність. Ми щиро насолоджуємося тим, що робимо, і сподіваємося, що результати цієї праці приносять користь і вигоду всім учасникам процесу - від бджоляра до кінцевого споживача. Ваша довіра вкрай важлива для нас!

Олександр Іванович Пруцький
(Директор)
Юрій Андрійович Ковальчук
(Заступник директора з виробництва)
Сергій Леонідович Долганов
(Головний бухгалтер)
Олександр Ігорович Джерих
(Керівник відділу закупувель)
Катерина Сергіївна Каркачова
(Керівник відділу експорту)
Кирило Геннадійович Кірсанов
(Заступник директора з якості)
100%
Мед українського
походження
Сучасна лабораторія
10 років
Успішного досвіду
роботи

Контроль якості

Лабораторія підприємства гарантує якість та безпеку продукції, що випускається, керуючись вимогами національних та міжнародних стандартів

Закупівля меду

Запрошуємо до співпраці виробників меду: приватних бджолярів, кооперативи і об'єднання пасічників, фермерські бджільницькі господарства, а також партнерів - заготівельників меду.

Закупівля меду